Chronologický seznam francouzských velvyslanců [fr]

Česká republika

M. Pierre LÉVY, velvyslanec, 14. ledna 2010
M. Charles FRIES, velvyslanec, 8. září 2006
M. Joël de ZORZI, velvyslanec, 31. ledna 2003
M. Philippe COSTE, velvyslanec, 25. března 1997
M. Benoit d’ABOVILLE, velvyslanec, 28. července 1993

Československo

M. Jean GUÉGUINOU, velvyslanec, 13. srpna 1990
M. Jacques HUMANN, velvyslanec, 20. května 1986
M. Pierre DESSAUX, velvyslanec, 18. dubna 1983
M. Jacques GAULTIER de LA FERRIERE, velvyslanec, 1. července 1982
M. Pol Le GOURRIÉREC, velvyslanec, 6. prosince 1979
M. Emmanuel d’HARCOURT, velvyslanec, 7. ledna 1975
M. André MATTEI, velvyslanec, 3. ledna 1973
M. Jacques VIMONT, velvyslanec, 7. listopadu 1969
M. Roger LALOUETTE, velvyslanec, 9. června 1964
M. Ludovic CHANCEL, velvyslanec, 25. března 1961
M. Jean-Paul GARNIER, velvyslanec, 20. dubna 1959
M. Claude BRÉART de BOISANGER, velvyslanec, 13. října 1953
M. Daniel LÉVY, velvyslanec, 21. května 1952
M. Jean RIVIERE, velvyslanec, 24. září 1949
M. Maurice DEJEAN, velvyslanec, 7. září 1945
M. Louis KELLER, chargé d’affaires a zplnomocněný ministr, 25. května 1945
M. Maurice DEJEAN, zmocněnec, 5. srpna 1943

Dernière modification : 17/02/2010

Haut de page